Wykonanie dokumentów

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu wniosku i biznes planu pod dotacje z PUP? Możemy zrobić to za Ciebie. W pozyskiwaniu dotacji dla bezrobotnych specjalizujemy się od 2007 r. Wszystkie dokumenty wykonywane są zgodnie z wytycznymi wskazanego Urzędu Pracy. Usługa obejmuje doradztwo, przygotowanie wniosku i biznes planu, oraz wszystkich merytorycznych załączników.

Proszę pamiętać, iż środki finansowe przyznaje się w trybie konkursowym, a co za tym idzie wsparcie finansowe otrzymają jedynie te osoby, których wnioski uzyskają najwyższą punktację.

Całkowity koszt usługi: 540 zł brutto (640,00 zł w przypadku UP Warszawa)

Zlecenia realizujemy wg następującego schematu:

  1. Zawarcie umowy w oparciu o serwis http://podpisz.to
  2. Klient wpłaca zaliczkę (50% wartości zlecenia) na podany nr. konta
  3. Przeprowadzamy z klientem krótki wywiad
  4. Przesyłamy zamawiającemu gotowe dokumenty
  5. Zamawiający wpłaca pozostałą części kwoty

Nasze wnioski / biznes plany nie stanowią klonu generowanego schematycznie, jak to często wygląda w przypadku konkurencji. Jest to od początku do końca „ręczna robota”, a osoba która zajmuje się przygotowywaniem dokumentów posiada w tym względzie dziesięcioletnie doświadczenie. Jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi przepisami, oraz zasadami ocenie wniosku. Zlecając Nam wykonanie dokumentów zyskujesz oszczędność swojego czasu, oraz pewność – iż zostaną one przygotowane prawidłowo. W przypadku uchybień z naszej strony, które doprowadziły by do odrzucenia wniosku – gwarantujemy zwrot pełnej kwoty, lub nieodpłatną korektę opracowania (wedle życzenia klienta).

Składanie zamówienia

3 + 2 =