Wzory biznes planów

Prezentowane tutaj wzory, zostały wykonane z myślą o osobach pragnących otrzymać dotacje z PUP. Wszystkie wnioski / biznes plany, zostały przygotowane w oparciu o dokumenty, które z powodzeniem były składane z Powiatowych Urzędach Pracy, możemy więc ręczyć za ich poprawność merytoryczną. Oczywiście nie wystarczy samo pobranie i wydrukowanie dokumentu w niezmienionej postaci, by można go było złożyć w Urzędzie Pracy. Wniosek / biznes plan – to typ dokumentu, który zawsze wymaga indywidualnego podejścia, gdyż każda  firma jest inna (inny obszar działania, inne kwalifikacje wnioskodawcy, inny cennik itd.). Z tego względu  wymagają one pewnego nakładu własnej pracy, tak by przystosować je do własnych potrzeb. Będziecie jednak mogli swobodnie kopiować interesujące was fragmenty, zobaczyć jak poprawnie formułować poszczególne akapity – z których z pewnością wiele okaże się przydatnych bez wprowadzania większych zmian.

Lista dostępnych wzorów:

Biznes plan firmy remontowo-budowlanej – wzór gotowego wniosku i biznes planu, złożony w roku 2020 do Powiatowego Urzędu Pracy w Olsztynie. Objętość: 21 str.


Biznes plan dla sklepu internetowego – wykonany początkiem roku 2019 r i złożony do Urzędu Pracy w Piasecznie. Liczba stron: 34. Biznes plan jest tu częścią wniosku.


biznes plan do PUPBiznes plan biura rachunkowego – wykonany wedle wytycznych Urzędu Pracy m.st. Warszawa. Liczba stron: 30. Opracowanie zawiera wniosek i dodatkowe załączniki.


warsztat samochodowyBiznes plan warsztatu samochodowego pod dofinansowanie z Urzędu Pracy. (warsztat specjalizujący się w drobnych naprawach). Objętość: 19 stron.

biznes plan wzór